Stolařská a truhlářská výroba

Vážení zákazníci.

Stejně jako u dřevěných plotů, tak i u stolařských výrobků zde nenaleznete žádný ceník, jelikož každý náš výrobek je originál, je jinak silný, jinak vysoký, s různými počty natřených vrstev a natřen různě drahými lazurami. Můžou se také lišit tím, že je použito buď dražší tvrdé nebo levnější měkké dřevo. Z těchto důvodů je prakticky nemožné vytvořit nějaký obecný ceník pro všechny naše výrobky. Proto si dle čísla fotografie vyberte produkt, který by se Vám líbil a my Vám jej rádi naceníme (případně z jiné fotografie na internetu).

V naší stolařské a truhlářské dílně Vám vyrobíme vše, co si jen vymyslíte, či co jsme již vymysleli my, nebo vymyslel někdo jiný. Spoustu inspirace naleznete v naší fotogalerii, případně jinde na internetu.

Náš šikovný a zkušený stolař p. ŠRÁMEK vám ve své dílně vyrobí takřka vše. Vchodové dveře, interiérové dveře,vše do zahrady - dětské atrakce, zahradní nábytek, srubový nábytek, pergoly, vazby, altány, schodiště, zahradní stání pro auta, zábradlí na balkony či terasy.

Firma DŘEVOPLOT svým zákazníkům nabízí také možnost provedení luxusně a starobyle vypadající povrchové úpravy dřeva, a to na většině svých výrobků. Jedná se o exklusivní úpravu povrchu prováděnou vydrásáním měkčích let dřeva za pomoci speciálních drásacích kartáčů. Pro ANTIK efekt je dřevo ještě navíc opalováno plamenem. I na tuto povrchovou úpravu je možné si vybrat z mnoha druhů voskových lazur, které luxusní a originální vzhled finálního výrobku ještě znásobí. Vydrásané dřevo vypadá velice luxusně a zajímavě a v této úpravě vynikne maximálně i kresba dřeva. Jediným mínusem této povrchové úpravy dřeva je snad jenom vyšší cena oproti klasice. Ale pokud chcete, aby vaše terasa, rumpál, garážový přístřešek nebo cokoliv jiného vypadaly exklusivně a originálně, je toto přesně povrchová úprava dřeva pro Vás. Uvidíte, že výsledek se vyplatí.V naší galerii je tato úprava možná vidět např. na vnitřních dveřích s kovanými klikami,zahradním altánu s kamennou podestou  a i v různých detailech.

| Realitní hlídací pes | herní počítače